پاورپوینت والدین سمی

جزئیات دانلود

پاورپوینت والدین سمی

پاورپوینت والدین سمی- پاورپوینت رفتار بد خانواده- پاورپوینت رفتارهای بد والدین
پاورپوینت های دانشجویی
0
0

پاورپوینت والدین سمی- پاورپوینت رفتار بد خانواده- پاورپوینت رفتارهای بد والدین

پیش نمایشی از پاورپوینت والدین سمی

قسمتی از متن پاورپوینت والدین سمی

10 رفتار غلط والدین که باعث نابودی زندگی فرزندان می شود

1-تو باید خودت با مشکلاتت مواجه شوی اما هیچ حقی از خودت نداری

2-هم از من بترس و هم دوستم داشته باش

3-کمک من را قبول کن و هیچ شکایتی نداشته باش و سوء استفاده نکن

4-خودت را ارتقا بده و برنامه های آینده را فراموش کن

5-برو اما من را تنها نگذار

6-کمک من را قبول کن و هیچ شکایتی نداشته باش و سوء استفاده نکن

7-تو بد هستی و هیچ گاه بهتر نخواهی شد

8-راهکارهای من را دنبال کن اما اگر شکست خوردی خودت را سرزنش ک

9-بهترین باش اما یادت باشد که تو خاص نیستی

10-با من راحت باش و همه چیز را بگو اما شوخی های مسخره نکن

هم از من بترس و هم دوستم داشته باش

از نظر برخی والدین حمله های عاطفی برابر با همان دوست داشتن است و در این خانواده ها، آن ها با صدای افتادن کلید روی زمین یا صدای پای پدر و مادرشان متوجه خلق و خوی انها خواهند شد و این گونه بچه ها در یک ترس پایدار زندگی می کنند و در واقع اینگونه والدین مجرم شناخته می شوند.

در واقع این خانواده به فرزندشان این مساله را می گویند که ” من برایت همه کار انجام دادم اما تو واقعا نمک نشناسی و قدر نمی دانی”.

تو باید خودت با مشکلاتت مواجه شوی اما هیچ حقی از خودت نداری

در خانواده های سمی، والدین مسئولیت ها را با فرزندان به اشتراک می گذارند تا جایی که گاهی اوقات کودک با خودش فکر می کند که رفتار بد او باعث شده پدرش به مواد مخدر روی بیاورد و بعد از آن فرزند در معرض تهمت ها قرار می گیرد.

نوجوانان در این شرایط مجبورند که به شکایت های والدین خود گوش دهند، خودشان را جای والدین قرار دهند و کمک کنند، صبور باشند و به انها مشاوره دهند و متاسفانه خودشان هیچ حقی برای بیان نظرات شخصی شان ندارند.

بهترین باش اما یادت باشد که تو خاص نیستی

šوالدین خود شیفته مایلند که فرزندشان همیشه در بالاترین رتبه ها باشد. اگرچه که تمام موفقیت های فرزند برای والدین خوشایند است اما کوچک شمردن عقاید و کارهای انها باعث تخریب شان می شود، زیرا باعث می شود که همیشه از والدین خود ناامید باشند.

šبا من راحت باش و همه چیز را بگو اما شوخی های مسخره نکن

خانواده های سمی که فرزندشان را مجبور می کنند که با انها صادق باشند و این فرزندان از اینکه احساسات خود را با خانواده به اشتراک نمی گذارند، احساس گناه می کنند و بعدا آن ها از همان اطلاعات بر علیه خود فرزندان استفاده می کنند.

خودت را ارتقا بده و برنامه های آینده را فراموش کن

šخانواده هایی که تنها به موفقیتشان فکر    می کنند اما نمی دانند که برای موفقیت باید چه کارهایی انجام داد مثلا از فرزندشان می خواهند که یک شغل خوب پیدا کند اما هیچ گاه هم خانه را ترک نکند.

šتو بد هستی و هیچ گاه بهتر نخواهی شد

هرچقدر که اعتماد بنفس کودک پایین تر باشد، راحت تر می توان آنها را کنترل کرد. خانواده های سمی شکست فرزندان را همه جا می گویند و در بیشتر مواقع نیز در مورد ظاهر آنها نظر منفی می دهند که یکی از بدترین کارهای ممکن است و اگر هیچ ایرادی هم وجود نداشته باشد این خانواده ها سعی در ایراد تراشی دارند.

این خانواده عادت دارند که کودکان خود را تحقیر کنند و نمی خواهند که شاهد موفقیت انها باشند و همچنین خانواده های سمی نمی خواهند بچه های قوی داشته باشند که قدرت خود را نشانشان دهند.

دانشمندان و روانشناسان کودک می توانند بچه های نمک نشناس را با فرزندانی که تحت تاثیر رفتار بد خانواده بوده اند را از یکدیگر متمایز کنند. مطالعات نشان می دهد که چگونه رفتارهای والدین می تواند زندگی فرزندانشان را به نابودی بکشاند و از طرفی بچه بزرگ کردن کار راحتی نیست و نباید روش پدر و مادری را زیر سوال برد.

در مقاله به بعضی از رفتارهای سمی برخی از والدین پرداختیم که بدون اینکه خودشان بدانند باعث نابودی زندگی فرزندشان خواهند شد و تاثیر مخرب روی آن ها دارند.

پاورپوینت والدین سمی- پاورپوینت رفتار بد خانواده- پاورپوینت رفتارهای بد والدین

سبد خریدتان خالی است.

مطالب مرتبط

تبلیغات

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید