پاورپوینت استراتژی های اموزش

جزئیات دانلود

پاورپوینت استراتژی های اموزش

اموزش امادگی جسمانی کودکان-پاورپوینت استراتژی های آموزش-انواع مدلهای اموزش
پاورپوینت های دانشجویی
0
0

اموزش امادگی جسمانی کودکان-پاورپوینت استراتژی های آموزش-انواع مدلهای اموزش

پیش نمایشی از پاورپوینت استراتژی های اموزش

قسمتی از متن پاورپوینت استراتژی های اموزش

استراتژی های تدریس هستند.

روشها  رویه ها یا منابع ای  که معلمان برای اطمینان از دست یابی دانش اموزان به معنی معنا دار استفاده می کنند. استفاده از این راه کارها  به معلمان اجازه می دهد  تا یاد گیری رابه روندی فعال وبا مشارکت بیشتر تبدیل کنند که دانش اموز راحت تر ازان یاد می کند بسیاری از این استراتزی ها به طور مشترک بسیار مشترک  هستند  چیزی که جذب ارزشها را تصحیل می کند .

ساز گاری عا طفی بهتری در دانش  اموزان ایجا می کن وانها را برای زندگی در جامعه اماده می کند.

انواع مدلهای اموزش

1-اموزش سنتی :

2-مدل نظامی :

3-مدل گرم کردن 5دقیقه ای :

4-مدل های ورزشی وبازی ها :

5-مدل پیش ازمون وپس ازمون :

اموزش سنتی؟

مدلهای اموزش جسمانی سنتی ناموفق هستند.به دلیل قدیمی شدن وتکراری بودن کارایی زیادی را ندارد.باید دنبال روشهای مدرن باشند.

مدل نظامی ؟

مربی تریت بدنی که از مدل نظامی استفاده می کند کودکان رادر دسته های منظم قرار می دهد تاتمرینهارابه صورت هماهنگ انجام دهند فعالیتهای جسمانی رو به عنوان تنبیه کردن در کلاسه استفاد می کننداین مدل نیز ناموفق است چون  به تفاوتهای فردی توجهی ندارند.

3 مدل پیش ازمون وپس ازمون ؟

معلمانتربیت بدنی برای اماده کردن کودکان وبرای پیش ازمون تعدتدی اموزش برای تکنیک های مناسب انجام تمرین های پیش ازمون به دانش اموزان می دهند  که فقط دلیلش نمره خوب گرفتن درس تربیت بدنی محرک این مدل هستند

نوجوانان در این شرایط مجبورند که به شکایت های والدین خود گوش دهند، خودشان را جای والدین قرار دهند و کمک کنند، صبور باشند و به انها مشاوره دهند و متاسفانه خودشان هیچ حقی برای بیان نظرات شخصی شان ندارند.

مدلهای  ورزش و بازی ها

بازی ومدلهای ورزشی برای اموزش ارزش ورزش کردن وبالا بردن سطح فعالیت های بدنی است.در هنگام بازی بیش ترین شرکت کننده های فعال معمولا بامهارترین وتربیت شده ترین بجه ها هستند بیش ترین بچه های عیر فعال افرادی هستند  که بیش ترین نیاز به مهارت وافزایش سطح فعالتهای بدنی را دارند.

انواع سبک های تدریس

1روانی حرکتی ؟مربی ها یک فهرست عظیم از نمایش اماده وتدوین شده برای نمایش دادن روش ها وتمنیک ها را دارا هستند اگاه باشید وروشهای مطمن ومتنوع از تکنیک ها را به کار گیرید تا هیجان را به یاد گیری اضافه کنید

روش امری ؟روش امری ویژگی یه معلم با کیفیت است. دانش اموزان یاد می گیرند وظیفه خود رادریک دوره زمانی کوتاه به طورمستقیمتحت کنترل شما انجام دهند.

سبک مشارکتی ؟سبک مشارکتی بر این فرض است هرکسی حق مشارکت وموفقیعت در فعالیتهای کلاسی را دارد برای این سبک شم سطحای مختلفی از عملکرد درهر فعالیت امادگی جسمانی را ایجاد می کنید.

تکنولوژی اموزشی

ظهور تکنولوژی بیسیم سیستمهای اراِیه کامپیتری وایت برد وابزار نمیشگر فعالیتهای بدنی این امکان رابرای هرمربی فراهم کرده است که روشهای تکنولوژی اموزشی به روز تری را وارد باشگاه کند.

دستورالعمل های تکنو لوژی

دستور1 کار برد تکنولوژی در تربیت بدنی برای ایجاد ابزاری جهت افزایش اثر بخشی اموزشی طراحی شده است

دستور2  کاربرد تکنولوژی اموزشی در تربیت بدنی برای اموزش موثر ومکمل طراحی شده است نه اموزش مبدل ..

دستور3  کاربرد تکنو لوزی اموزشی در تربیت بدنی می تواند برای تمام دانش اموزان در مقایسه با تعدادی محدودی از انها فرصت هایی ایجاد کند.

اموزش امادگی جسمانی کودکان-پاورپوینت استراتژی های آموزش-انواع مدلهای اموزش

سبد خریدتان خالی است.

مطالب مرتبط

تبلیغات

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید