کارتون زبان اصلی پپاپیگ 🐷 Peppa Pig

محمد حمزه لو
31 فروردین 1401 | ۰۱:۳۷
راهنمای این مطلب

والدین باید بدانند که Peppa Pig یک مجموعه انیمیشن بریتانیایی ملایم و بسیار زیبا است که برای کوچکترین اعضای خانواده مناسب است. رده سنی این انیمیشن برای بچه ها پیش دبستانی و 3 سال به بالا می باشد، انیمیشن ساده و دلپذیر است و بحران ها حول چیزهایی است که کودکان پیش دبستانی نگران آن هستند: ملاقات با پدربزرگ و مادربزرگ، گروه های بازی، دوچرخه سواری. درس های اجتماعی قوی در مورد مهربانی، وفاداری، و متفکر بودن در هر قسمت اجرا می شود.

بخوانیم
یکی از اولین انتخاب های متخصصین برای اموزش زبان انگلیسی کارتون Peppa Pig است.

آنچه والدین باید بدانند

اگر قصد دارید تا کودک شما در سنین کم با زبان انگلیسی اشنا شوند باید در کنار سایر آموزش های زبان انگلیسی برای او کارتون زبان اصلی نمایش دهید تا هم لهجه درست انگلیسی و هم سریعتر زبان انگلیسی را فرا بگیرند.والدین باید این موضوع را بدانند که فقط تماشای کارتون زبان اصلی برای کودک کفایت نمی کند زیرا در کارتون ها بچه ها با گرامر و دیکته کلمات آشنا نمی شوند پس تماشای فیلم در کنار خواندن کتاب انگلیسی و یا کلاس های آموزش زبان انگلیسی پیشنهاد می شود.

اگر هنوز نمی دانید از چه سنی باید زبان دوم را به کودک خود آموزش دهید اینجا کلیک کنید.

یکی از اولین انتخاب های متخصصین برای اموزش زبان انگلیسی کارتون Peppa Pig است.

ما در اینجا کارتون پپا پیگ زبان اصلی را بصورت رایگان برای شما فراهم کرده ایم ، روی هر فصل کلیک کنید تا به تمام قسمت های ان دسترسی داشته باشید.

کارتون زبان اصلی پپاپیگ 🐷 Peppa Pig
Cartoon Pappa pig Chapter One
کارتون زبان اصلی پپاپیگ 🐷 Peppa Pig
Cartoon Pappa pig Chapter Two
کارتون زبان اصلی پپاپیگ 🐷 Peppa Pig
Cartoon Pappa pig Chapter Three
کارتون زبان اصلی پپاپیگ 🐷 Peppa Pig
Cartoon Pappa pig Chapter Four

کارتون پپاپیگ زبان اصلی ببین، انگلیسی یاد بگیر – برای کودکان 3 سال به بالا

قبل از تماشای انیمیشن پپاپیگ کمی در مورد این انیمیشن محبوب در سراسر جهان بدانید

یکی از اولین انتخاب های متخصصین برای اموزش زبان انگلیسی کارتون Peppa Pig است. والدین باید بدانند که Peppa Pig یک مجموعه انیمیشن بریتانیایی ملایم و بسیار زیبا است که برای کوچکترین عضو خانواده مناسب است.

رده سنی این انیمیشن برای بچه ها پیش دبستانی و 3 سال به بالا می باشد، انیمیشن ساده و دلپذیر است و بحران ها حول چیزهایی است که کودکان پیش دبستانی نگران آن هستند: ملاقات با پدربزرگ و مادربزرگ، گروه های بازی، دوچرخه سواری. درس های اجتماعی قوی در مورد مهربانی، وفاداری، و متفکر بودن در هر قسمت اجرا می شود.

هرچند این انیمیشن اساساً برای کودکان پیش دبستان ساخته شده است، نکات مثبت فراوانی از شیوه‌ی برخورد صحیح با کودکان برای والدین هم دارد. هر قسمت 5 دقیقه‌ای، چالشی پیش روی پپا را نشان می‌دهد. او این چالش را معمولاً همراه با خانواده و گاهی دوستانش پشت سر می‌گذارد و کودک در هر قسمت نکته‌ای جدید می‌آموزد.

اگر خوک بودن کاراکتر اصلی برای شما موضوعیتی ندارد، می‌توانید با خیال راحت، قسمت‌های مختلف را برای کودک خود پخش کنید. اما باید بدانید خیلی زود پپا شخصیت محبوب کودک شما خواهدشد؛ به‌خصوص اگر دختر باشد. ممکن است این تصور و تلقی مثبت در آینده برای او با توجه به نجس بودن آن حیوان در شرع ما، همچنین وجود نداشتش در ایران باعث دوگانگی شود.

وجود راوی باعث می‌شود، کودک فرصت بیشتری برای درک صحنه‌های نمایش داده شده بشود. گاهی راوی، احساسات شخصیت را بیان می‌کند که ممکن است از دید کودک پنهان مانده باشد. گرافیک کار بسیار ساده و شبیه به نقاشی‌های خود کودکان است، تپه‌ها، خورشید، خانه‌ها با همان سقف‌های شیروانی و در و پنجره‌ها! شاید همین ویژگی است که باعث محبوب شدن این کارتون شده است.

باید توجه داشته باشید که کودکان در این بازه بسیار تقلیدپذیر هستند؛ بنابراین ممکن است اولین چیزی که از این انیمیشن تقلید کنند صدای خرناس خوک باشد! حضور همه‌ی اعضای خانواده در اکثر قسمت‌ها، این انیمیشن را نسبت به سایر انیمیشن‌ها ممتاز می‌سازد. همچنین برای آموزش زبان انگلیسی یکی از اولین انتخاب‌های متخصصین است.

        !مطالب دیگه سایت را از دست ندید!
این مطلب را بادوستان خود به اشتراک بگذارید
درود بر عاشقان کودکان -سایت ما به تازگی ایجاد شده با بازدید مجدد خواهید دید که ما چقدر پیشرفت کرده ایم اگر دوست داری می تونی به ما بپیوندی
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید