مهدکودک پریان کوچولو

محمد حمزه لو
26 تیر 1400 | ۲۰:۱۸
راهنمای این مطلب

مهدکودک پریان کوچولو یکی از بهترین مهدکودک های منطقه ی تهرانسر است که با سابقه ی ۲۵ سال در این منطقه فعالیت می کند در حال حاضر مهدکودک پریان کوچولو یک مهدکودک چهارستاره هستکه این بالاترین امتیاز در میان مهدکودک های نه تنها تهرانسر بلکه تهران هست.

بخوانیم

مهدکودک پریان کوچولو

مهدکودک پریان کوچولو – تهرانسر: مدیریت این مجموعه به عهده ی خانم مهناز حسن زاده می باشد، خانم حسن زاده با لیسانس پرستاری و فوق لیسانس روانشناسی از سال ۷۴ مشغول به فعالیت در حوزه ی کودک هستند.

مهدکودک پریان کوچولو از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۵ بعدازظهر پذیرای فرزندان شیرخوار تا پیش دبستانی خانواده های عزیز نیز هست اگر این ساعات برای شما مناسب نیست با مدیریت داخلی مجموعه تماس بگیرید.

این مرکز باتوجه به درخواست خانواده ها، مرکز جدیدی به نام فردای روشن نیز در کنار مهدکودک تاسیس اضافه کرده است که با فلسفه after school برای کودکان ۷ تا ۱۲ سال فعالیت می کنند، در این مرکز کودکان دبستانی میتوانند بعد از ساعات مدرسه حضور یابند و از امکانات رفاهی آن از جمله ناهار و اتاق استراحت استفاده کنند.

حتی درصورت لزوم به موارد درسی آنها هم رسیدگی می شود، این مرکز در تابستان هم بصورت تمام وقت برای بچه های دبستانی فعالیت در نظر دارد.

مهدکودک پریان کوچولو و مرکز فردای روشن بصورت فیزیکی کاملا مجرا هستند. دوربین مداربسته در تمام اتاق های این مجموعه حتی اتاق ناهارخوری و اتاق شیرخواران نیز وجود دارد، تا مادران از همه جهت بتوانند آرامش کودک خود را تضمین شده ببینند.

این دو مجموعه دارای مجوز از سازمان بهزیستی می باشند. تمام مربیان دارای مدارک تحصیلی مرتبط بوده و دوره های مختلف مربیگری را گذرانده اند. سرویس رفت و برگشت با راننده ی معتمد و خانم در مجموعه وجود دارد.

وعده های غذایی مهدکودک و مرکز afterschool بصورت روزانه و با مواد اولیه باکیفیت و ارگانیک تهیه می شوند. 

این مهدکودک با فضای بازی سرپوشیده و باز به متراژ ۱۵۰متر و امکانات مختلف از حملع استخر توپ و شن، جامپینگ، صخره نوردی و وسایل بازی مانند تاب و سرسره و … آماده ی خدمات رسانی به کودکان شما است. 

در این مجموعه، روانشناس و مشاور کودک به صورت مستمر حضور دارد و با کودکان و خانواده ها در ارتباط است. همچنین معاینات دوره ای پزشکی و دندانپزشکی نیز بصورت مرتب انجام می شود.

برای ثبت نام های گروهی یا خواهر و برادری تخفیف وجود دارد و همچنین پکیج های ثبت نامی مختلف با هزینه های متفاوت باتوجه به بودجه ی خانواده ها تنظیم شده است.

نام مدیر:مهناز حسن زاده

سال تاسیس:۱۳۷۴

گروه سنی از ۶ ماه تا ۶ سال

ساعت کاری۰۶:۳۰ صبح الی ۱۷:۳۰ غروب

این مطلب را بادوستان خود به اشتراک بگذارید
درود بر عاشقان کودکان -سایت ما به تازگی ایجاد شده با بازدید مجدد خواهید دید که ما چقدر پیشرفت کرده ایم اگر دوست داری می تونی به ما بپیوندی
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید