ثبت نام مدارس

نسبت به پایه و مقطع مورد نظرتون روی تصویر مورد نظر کلیک کنید تا وارد سایت ثبت نام مدارس شوید

پرونده الکترونیکی دانش آموزان (پادا)
پرونده الکترونیکی دانش آموزان (پادا)
سامانه ثبت نام آزمون پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره ی اول)
سامانه ثبت نام آزمون پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره ی اول)
سامانه ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعداد های درخشان
سامانه ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعداد های درخشان
ثبت-نام-مدارس-نمونه-دولتی
ثبت نام مدارس نمونه دولتی

اطلاعیه سامانه پادا

 برای ثبت نام مدارس دانش آموزان پایه اول ( جدیدالورد) و پایه اول مدارس شاهد یا مشاهده کارنامه و دریافت کارت ورد به جلسه امتحانات نهایی باید به سامانه پادا مراجعه فرماید

کلیه فرآیندهای ثبت نام دانش آموزان مدارس استثنایی در سامانه سیدا توسط مدیر یا معاون اجرایی صورت می پذیرد و نیازی به ثبت نام در پادا نمی باشد.

 به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا محترم می رساند پیش ثبت نام دانش آموزان پایه دهم بر اساس نتایج هدایت تحصیلی در رشته های دارای اولویت «الف» در سامانه پادا بخش پیش ثبت نام فعال گردیده است

با ما از ثبت نام کتاب کودکت جا نمی مونی 😉

ثبت نام کتاب درسی-کودک الکترونیک

اگر وقت نداری حضوری دنبال مهدکودک بگردی روی شکل کلیک کن 👈👈👈

نشانی مهدکودک ها-کودک الکترونیک
Kindergarten address

مراحل ثبت نام در آزمون ورودی مدارس استعداد‌های درخشان سراسر کشور :

1- داوطلبان باید پس از ورود به سامانۀ ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir نسبت به تکمیل تقاضانامۀ ثبت نام اقدام نمایند.

تذکر 1: لازم است دانش آموزان قبل از ورود به سامانه ثبت نام، رمز همگام خود را از مدرسۀ محل تحصیل دریافت نموده و آن را تا زمان اعلام نتایج نزد خود نگهداری نمایند.

تذکر 2: داوطلبان در انتخاب اولویت های مورد نظر دقت کافی داشته باشند. بعد از تکمیل فرایند ثبت نام، امکان تغییر و جابجایی اولویت های انتخابی (و رشتۀ تحصیلی در دوره دوم متوسطه) به هیچ وجه وجود ندارد.

2- جهت ثبت نام، فایل عکس دانش آموز در قالب (jpg) با زمینۀ سفید و مربوط به سال جارى باشد(تصویر ارسالى حداکثر باید 70 کیلوبایت و ابعاد آن 4*3، ارتفاع حداقل 300 و حداکثر 400 پیکسل، عرض حداقل 200 و حداکثر 300 پیکسل)، در صورت استفاده از تصاویر قدیمى یا تصویر فردى غیر از دانش آموز شرکت کننده، ضمن محرومیت داوطلب از شرکت در آزمون، ثبت نام وى بی اثر خواهد شد.

3- مبلغ ثبت نام 300/000 (سیصد هزار ریال) می باشد که صرفاً از طریق درگاها اینترنتی سامانۀ ثبت نام دریافت خواهد شد. داوطلبان باید جهت پرداخت وجه ثبت نام از کارتهاى بانکى عضو شبکۀ شتاب استفاده نمایند.

تذکر 1: در صورت واریز وجه ثبت نام به صورت مستقیم از طریق مراجعه به بانک و یا دستگاه هاى خودپرداز، ثبت نام انجام نمی شود و مبلغ واریزى نیز قابل استرداد نخواهد بود.

تذکر 2: مبلغ فوق ثابت بوده و به جز این مبلغ، دریافت هرگونه وجه تحت هر عنوان ممنوع است.

4- داوطلبان می بایست پس از طى مراحل ثبت نام، شماره پیگیری دریافت نموده و جهت استفاده هاى بعدى آن را نزد خود نگهدارى کنند.


مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

مدارس نمونه مردمی و یا نمونه دولتی از سطح کیفیت آموزشی و رفاهی بالایی برخوردار هستند و هر ساله در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم از دانش آموزان باهوش و با استعداد ثبت نام به عمل می آورند. البته در چند سال اخیر، آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم حذف شده و پذیرش آن ها بر اساس سوابق تحصیلی و به صورت مراجعه حضوری انجام می شود.

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم در هر استان به صورت مجزا و از طریق سایت نام نویسی اداره آموزش و پرورش محل زندگی دانش آموزان صورت می گیرد.

مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

با توجه به این که ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت استانی برگزار می شود، نمی توان اطلاعات دقیق را از روند نام نویسی داوطلبان ارائه نمود. اما روند کلی و همچنین مراحلی که هر یک از دانش آموزان می بایست در راستای نام نویسی آزمون نمونه دولتی نهم به دهمبه انجام برسانند، در ادامه ذکر شده است.

 1- ورود به سایت ثبت نام اداره آموزش و پرورش استان محل سکونت خود

 2- درج کد ملی و رمز همگام

 3- تکمیل کادرهای مربوطه با مشخصاتی مانند: نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت، نام و کد دبیرستان، منطقه و استان محل تحصیل و مشخص نمودن نوع سهمیه

 4- پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

 5- دریافت رسید و شماره پیگیری

درود بر عاشقان کودکان -سایت ما به تازگی ایجاد شده با بازدید مجدد خواهید دید که ما چقدر پیشرفت کرده ایم اگر دوست داری می تونی به ما بپیوندی
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید