اموزش به کودکان و نوجوانان

کودک الکترونیک:اموزش به کودکان و نوجوانان

کودک الکترونیک:اموزش به کودکان ما قصد داریم علاوه بر کودکان ایران زمین ، هر کودکی که با زبان فارسی آشنایی دارد را در مسیر آموزشی درست و بر پایه علمی ، به سوی فردایی بهتر راهنمایی کنیم . هدف ما یادگیری درست ، درک از واقعیت ، افزایش خلاقیت ، پر کردن اوقات فراغت به شکل صحیح و آموزنده می باشد ، تا به این وسیله فرزندانی پویا ، با نشاط ، سالم و شایسته به آیندگان هدیه دهیم .

   اموزش به کودکان و نوجوانان  کودک الکترونیک

در یک روز مدرسه، بیش از 1 میلیارد کودک در سراسر جهان به کلاس می روند.

امروزه کودکان و نوجوانان بیش از هر زمان دیگری در دوره های پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه ثبت نام مدارس می کنند. با این حال، برای بسیاری از آنها، تحصیل در مدرسه منجر به یادگیری نمی شود – و این قبل از تعطیلی مدارس بخاطر کووید-19 و اختلال در یادگیری در سراسر جهان بود، و نیاز مبرمی به تجدیدنظر در آموزش ایجاد کرد.

خرید مواد کمک درسی برای دانش اموزان محروم از تحصیل از فروشگاه کودک الکترونیک

کمبود معلمان آموزش دیده، مواد آموزشی ناکافی، کلاس های موقت و امکانات بهداشتی ضعیف، یادگیری را برای بسیاری از کودکان دشوار می کند. برخی دیگر خیلی گرسنه، مریض یا خسته از کار یا کارهای خانگی به مدرسه می آیند تا از درس های خود بهره مند شوند.ثبت نام کتاب درسی

عواقب وخیم است: تخمین زده می شود که 617 میلیون کودک و نوجوان در سراسر جهان قادر به رسیدن به حداقل سطح مهارت در خواندن و ریاضیات نیستند، حتی اگر دو سوم آنها در مدرسه هستند.

این بحران یادگیری بزرگترین چالش جهانی برای آماده سازی کودکان و نوجوانان برای زندگی، کار و شهروندی فعال است.

مدرسه همیشه به یادگیری منجر نمی شود. در سراسر جهان، تعداد افراد غیر یادگیرنده در مدرسه بیشتر از خارج از مدرسه است.

علاوه بر این، 11 درصد از کودکان دبستانی و 20 درصد از کودکان متوسطه اول اصلاً در مدرسه نیستند.

کودکان و نوجوانان به دلایل زیادی از تحصیل محروم هستند. فقر یکی از سرسخت ترین موانع باقی مانده است، به طوری که کودکان از فقیرترین خانوارها تقریباً پنج برابر بیشتر از کودکان ثروتمندتر از مدرسه ابتدایی خارج می شوند.

کودکان دارای معلولیت و از اقلیت های قومی نیز بیشتر در معرض عقب ماندن هستند.

روان شناسی کودکان، تشخیص و درمان

برای دختران در برخی از نقاط جهان، فرصت های تحصیلی می تواند به ویژه محدود باشد. تنها 49 درصد از کشورها در آموزش ابتدایی به برابری جنسیتی دست یافته اند. هنجارهای مضر جنسیتی می تواند اثرات شدیدی برای پسران نیز داشته باشد.

موقعیت مکانی نیز کودکان را از مدرسه دور می کند. کودکان روستایی بیش از دو برابر بیشتر از همسالان شهری خود از مدرسه ابتدایی خارج می شوند. در مناطق درگیری، 27 میلیون کودک از مدرسه بازمانده اند.

افزایش خلاقیت و مهارت در کودکان

بدون مهارت‌های یادگیری مادام‌العمر، کودکان با موانع بیشتری برای کسب درآمد و اشتغال در آینده روبرو هستند. آنها به احتمال زیاد از پیامدهای نامطلوب سلامتی رنج می برند و کمتر در تصمیماتی که بر آنها تأثیر می گذارد مشارکت می کنند – که توانایی آنها را برای ساختن آینده ای بهتر برای خود و جوامعشان تهدید می کند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید