آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان

آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان

چکیده ی این مطلب

راه‌های عالی برای یادگیری زبان انگلیسی با سرگرمی هستند. از این فرصت برای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی استفاده کنید. مطالب ارائه شده در اینجا جامع است و به تمام نیازهای یادگیری انگلیسی شما پاسخ می دهد: واژگان، گرامر، گوش دادن یا درک مطلب. کودک الکترونیک به دنبال آموزش دادن به والدین و پیدا کردن راه کارهای مناسب می باشد، پس با ما در ادامه همراه باشید

آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان

زبان جهانی! زبان فرصت ها! دروازه ورود به عرصه بین المللی! انگلیسی همه اینها و خیلی بیشتر است! اگر به دنبال مکانی برای یادگیری واقعی و دقیق انگلیسی هستید، به جای درستی آمده اید.

ما در اینجا آموزش رایگان انگلیسی به کودکان ارائه می دهیم. داستان‌ها، بازی‌ها، آزمون‌ها و کاربرگ‌های ارائه‌شده در اینجا راه‌های عالی برای یادگیری زبان انگلیسی با سرگرمی هستند. از این فرصت برای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی استفاده کنید. مطالب ارائه شده در اینجا جامع است و به تمام نیازهای یادگیری انگلیسی شما پاسخ می دهد: واژگان، گرامر، گوش دادن یا درک مطلب.

در دنیای جهانی شده قرن بیست و یکم، فناوری نقشی حیاتی در آموزش و یادگیری زبان ایفا می کند. فرصت‌های یادگیری آنلاین زبان، به‌ویژه فرصت‌های یادگیری زبان انگلیسی، در عصر مدرن به طور فزاینده‌ای مورد تقاضا هستند، جستجو برای بهترین پلتفرم‌های دوره آنلاین نیز همیشه انتخاب خوبی است. ما در کود الکترونیک این خواسته را درک می کنیم و تعدادی فعالیت آموزشی سرگرم کننده برای یادگیری زبان انگلیسی در اختیار شما قرار می دهیم.

برو جلو هیجان یادگیری این زبان جهانی را از منابع معتبر و متخصص تجربه کنید.

123

زبان در سنین بسیار پایین به بهترین وجه آموخته می شود.

هر چه زبان آموز جوان تر باشد، در یادگیری صداهای جدید و درک تلفظ بهتر است. مغز باز و مشتاق به صداها و الگوهای جدید است.

همچنین، خیلی قبل از زمانی که فشار بیشتری در مدرسه با ریاضیات و علوم وجود دارد، کودکان خردسال زمان و انرژی لازم را برای یادگیری از طریق فعالیت های بازی مانند دارند. در این سن، درس زبان می تواند غیر رسمی باشد. کودکان پیش دبستانی خودآگاه نیستند و بدون خجالت زبان های جدید را امتحان می کنند.

بنابراین، پیش دبستانی سن ایده آلی برای آشنایی کودک با یادگیری رسمی زبان انگلیسی است. اولین مهارت زبانی که در این سن آموزش داده می شود باید تولید شفاهی و گوش دادن باشد. این را می توان با شناسایی حروف الفبا دنبال کرد. رنگ آمیزی حروف الفبا را می توان دنبال کرد. نوشتن باید بیشتر به تعویق بیفتد: تمام کاری که یک کودک پیش دبستانی باید انجام دهد این است که با مداد روی کاغذهای بزرگ ساده یا تخته های سفید/سیاه آزمایش کند. با این حال، در اواخر دوره پیش دبستانی، می توان کودکان را به نوشتن حروف الفبا تشویق کرد.

مهدکودک نقطه عطفی در زندگی کودک است، به این معنا که او سختی ها و مشکلات پیش دبستانی را پشت سر گذاشته و به طور جدی شروع به یادگیری و مطالعه کرده است. این زمان مناسبی برای یادگیری زبان است و کودک باید هم در مدرسه و هم در خانه به اندازه کافی با زبان انگلیسی و سایر زبان ها آشنا شود.

بهترین راه برای یادگیری زبان البته استفاده از آن در ارتباطات شفاهی و نوشتاری است. در طول سال های مهدکودک، کودکان باید بتوانند به زبان انگلیسی صحیح و روان گوش دهند و تشویق شوند که به همان شیوه صحبت کنند. آنها هنوز در سنی هستند که یادگیری به بهترین وجه از طریق بازی و سرگرمی انجام می شود، اما ممکن است برخی از درس های جدی به خصوص در خواندن و نوشتن اولیه وجود داشته باشد.

روش‌های اصلی که با آن می‌توان به کودکان مهدکودک انگلیسی آموزش داد از طریق سخنان قافیه دار، بازی نقش، نمایشنامه کوتاه، شعر، داستان، آهنگ و خواندن کتاب‌های مصور است. همچنین تشویق کودکان به صحبت کردن به زبان انگلیسی، به ویژه در مکان هایی که انگلیسی زبان مادری نیست، بسیار مهم است. ارتباط بین معلم و دانش آموزان و همچنین ارتباط بین فردی بین دانش آموزان باید همیشه به زبان انگلیسی باشد تا از میزان مناسبی از غوطه وری در زبان اطمینان حاصل شود.

بنابراین، مهارت های انگلیسی ویژه کودکان که باید توسعه یابد عبارتند از:

🔸 حروف الفبا (دانش حروف الفبا، آگاهی واجی/آواشناسی (توانایی تشخیص و تشخیص صداها در کلمات)

🔸 شفاهی (گوش دادن، صحبت کردن، واژگان)

🔸 نوشتن (توانایی در دست گرفتن مداد و شکل دادن، نوشتن حروف الفبا)

در اینجا ما دروس زبان انگلیسی برای کودکان را به صورت شفاهی، نوشتاری، شنیداری و گفتاری در اختیار شما قرار می دهیم. دروسی را انتخاب کنید که برای فرزندانتان مناسب ترین باشد.

با کلیک روی گزینه مورد نظرتون به آموزش آن بخش انتقال خواهید یافت

🔸 سطح یک

🔸 سطح دو

🔸 سطح سه

🔸 تمرین یا کاربرگ ( در این بخش تمرینات هر سطح ، قرار داده شده است)

🔸 انیمیشن های زبان انگلیسی برای تقویت زبان کودک

مترجم بخش روان شناسی دکتر زهرا محمدی

مربی و مشاور انگیزشی و رشد مهارتهای فردی مهندس فرشته شبستری

روان شناسی و درمانگر کودک دکتر ساحل گرامی


آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان

با ما از ثبت نام کتاب کودکت جا نمی مونی 😉

ثبت نام کتاب درسی-کودک الکترونیک

دلبندتو مدرسه ثبت نام نکردی🤫 پس روی تصویر کلیک کن👈👈

ثبت نام مدارس

اگر وقت نداری حضوری دنبال مهدکودک بگردی روی شکل کلیک کن 👈👈👈

نشانی مهدکودک ها-کودک الکترونیک
Kindergarten address
        !مطالب دیگه سایت را از دست ندید!

دیدگاه خود را بنویسید

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نویسنده

محمد حمزه لو

محمد حمزه لو

امتیاز و اشتراک گذاری

به این مطلب امتیاز دهید

0
0

این مطلب را به اشتراک بگذارید

عضویت در خبرنامه

رویدادهای آینده
مهر 19

روز دختر در ایران و جهان

سالروز میلاد حضرت معصومه (س) در تقویم ایرانی با عنوان روز دختر نامگذاری شده‌است و…
شاغل هستی؟؟

شاغل هستی؟؟

وقت نداری حضوری دنبال مهدکودک بگردی؟؟

همکاران متخصص

متخصصین کودک

مطالب دیگه سایت را از دست ندید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x